صفحه اصلی
درباره ما

کارباراتا

کارباراتا چیه و چه کاری انجام میده؟

کاربارا اولین و بزرگترین اپلیکیشن در حوزه مهندسی ساختمانی هست که تمامی کارهای مرتبط با این حوزه را از همان قدم اول برای شما انجام خواهد داد و در کنار شما خواهد بود.

اگر نیاز به نیروی خدماتی و کارگر ساده و متخصص دارید ، میتوانید از کارباراتا درخواست نیروی خود را ثبت کنید و نیروی مورد نظر خود را در زمان مشخص شده در اختیار داشته باشید. اگر نیاز به پروژه های طراحی دارید میتوانید سفارش پروژه دهید و در زمان مشخص شده و با قیمت از قبل تعیین شده پروژه خود را با بالاترین کیفیت و مدرن ترین شکل ممکن توسط متخصصان کارباراتا دریافت کنید. همینطور اگر برای کارهای ساختمانی پیش روی خود برای برآورد هزینه ها نیاز به استعلام قیمت دارید ، مشاوران کارباراتا آماده هستند تا بصورت رایگان شمارا نسبت به هزینه ی کارتان آگاه کنند. همینطور دیگر نیازی به صرف کردن زمان زیاد برای دریافت خدمات شهرداری ندارید ،‌کاربارتا تمامی خدمات مورد نیاز شهرداری شمارا عهده دار خواهد شد.

چرا باید با کارباراتا کارامو انجام بدم‌؟

کارباراتا این امکان را به شما میدهد تا تمامی کارهای خود را به شکلی سریعتر و راحت تر نسبت به روش سنتی انجام دهید و از آنجایی که اپلیکیشن کارباراتا همیشه و در همه جا همراه شما هست ، از این رو انجام تمامی این خدمات برای شما در دسترس تر خواهد شد و دیگر نیازی به روز ها زمان گذاشتن برای پیدا کردن نیروی متخصص و یا خدمات با قیمت مناسب نخواهید داشت.

از طرفی از آنجایی که وسعت پروژه های کارباراتا بسیار وسیع تر نسبت به افراد است ، از نظر قیمتی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

چطوری میتونم با خیال راحت کارای خودمو به متخصصین کارباراتا بسپارم ؟

تنها کافیه از طریق لینک زیر و توضیحاتی که داده شده اپلیکیشن کارباراتا رو نصب کنید و از قسمت های مختلف نرم افزار با توجه به نیاز خود درخواست خود را در زمینه های مختلف همچون درخواست نیرو ، طراحی ساخت و ساز ، خدمات شهرداری و ... ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و روند پیگیری سفارشات شما را عهده دار شوند.

با گسترش کارباراتا چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟

یکی از رسالت های تیم کارباراتا ، اشتغال زایی برای جوانان است که تمرکز زیادی بر روی این موضوع دارد. و یکی دیگر از اهدافی که تیم کارباراتا در حال دنبال کردن است ، ساماندهی نیرو های کار است. با ساماندهی این قشر زحمت کش و کم در آمد جامعه امکان ارائه خدمات رفاهی بیشتر ، خدمات بیمه ای و همینطور سازمان دهی سازمانی به شکلی که دیگر شاهد بیکاری و انتظار زیاد این عزیزان برای کار در کنار خیابان های کشور عزیزمان نباشیم. تیم کارباراتا روز به روز در حال بهبود خدمات و ارزش آفرینی بهتر برای شهروندان خواهد بود از شما دعوت میکنم در این امر همراه و همیار این تیم بزرگ باشید.

logo-ratagostar

فرم تماس با ما

© 2020 کپی رایت: شرکت مهندسی راتا